Nie możesz się zalogować?
Nowe Galerie

Przekaż 1%

Fundacja Nasza Szkoła 08-119 Siedlce Sokołowska 172
KRS: 0000147428 NIP: 821-23-11-045 REGON: 712498144
konto: Bank Spółdzielczy w Siedlcach 05 9194 0007 0024 6365 2000 0010
Konto przedszkola

Czesne i wpisowe prosimy wpłacać na konto
06 8025 0007 0054 2454 2000 0010
Bank Spółdzielczy Biała Podlaska
tytułem: nazwisko i imię dziecka, miesiąc opłat/wpisowe

Czterolatki na poczcie
25.10. 2017 grupa czterolatków wybrała się z wizytą na pocztę. Tam przedszkolaki dowiedziały się co się dzieje z listami i paczkami które wysyłamy. Mogły też zobaczyć jak się stempluje i segreguje listy. Na koniec dzieci otrzymały drobne pamiątki. Dużą atrakcją dla wielu była jazda autobusem komunikacji miejskiej.

Konkurs recytatorski
Zapraszamy do wzięci udziału w konkursie recytatorskim "Jesień w wierszu" organizowanym przez nasze przedszkole, dnia 22 listopada 2017 r.

Celem konkursu jest pogłębienie u dzieci poczucia estetyki i wrażliwości na piękno przyrody, a także zainteresowanie ich poezją i zachęcenie do występów przed publicznością.
Zgłoszenia do konkursu należy kierować do wychowawców grupy "Słoneczka" p. Anety Huczek oraz p. Mileny Sygneckiej

Święto Patrona
Dnia 12 października 2017 r. obchodziliśmy święto bł. Honorata Koźmińskiego. Jako, że jest on patronem naszego przedszkola, grupa "słoneczka" przygotowała przedstawienie opowiadające o jego życiu. Po występie odbyła się uroczysta Msza Święta w kościele bł. Honorata Koźmińskiego.

Dzień Integracyjny
Dnia 14.09. 2017r. odbył się dzień integracyjny, podczas którego nasze przedszkolaki wraz z rodzicami mogli spędzić wspólnie czas na zabawach ruchowych i pieczeniu kiełbasek. Ośrodek rekreacyjny Mustang zapewnił dodatkową atrakcję jaką była przejażdżka bryczką. Zabawy muzyczne podczas których skakali nie tylko najmłodsi, ale również rodzice poprowadził p. Jacek. Pomimo wrześniowej aury Pan Bóg obdarzył nas cudowną pogodą, która pozwoliła na lepsze poznanie się rodziców i dzieci ze wszystkich grup z kadrą przedszkola.

Wykaz dni wolnych/ dyżury
W roku szkolnym 2017/2018 dni dyżurujące na które prosimy zapisywać się u wychowawców będą następujące: 14-29 stycznia ( ferie zimowe), 2 i 4 maj.
1 czerwca ( piątek po Bożym Ciele) przedszkole nieczynne.

Wakacje
Wszystkim dzieciom i rodzicom naszego przedszkola życzymy na czas wakacji
Bożego błogosławieństwa, dobrego i owocnego odpoczynku
ciekawych przygód i niespodzianek, dobrego humoru co ranek
radosnych spotkań, życzliwych ludzi
i żeby nikt się nie nudził!

Adaptacja dziecka do przedszkola
DRODZY RODZICE!
Debiut w przedszkolu to niełatwa sprawa! Malucha czekają poważne zmiany w życiu, często trudne do zaakceptowania. Jednak nie ulegajcie dziecku, nie zabierajcie do domu nawet wtedy, gdy błaga, płacze. Nie cofajcie raz podjętej decyzji. Takie sytuacje będą się powtarzały, a dziecko jest mądre i będzie wykorzystywać waszą słabość. Oczywiście ze szkodą dla was, ale i też dla niego. Do tego typu sytuacji musimy przygotować zarówno siebie, jak i dzieci, wtedy łatwiej przeżyjemy ten trudny dla wszystkich okres.

Cały tekst - Adaptacja dziecka w przedszkolu.

Spotkanie z kandydatami do przedszkola
29.VI.2017 r zapraszamy dzieci przyjęte do grupy 3- latków na Dzień Otwarty do naszego przedszkola. Podczas spotkania dzieci mają możliwość zapoznania się z salą przedszkolną i placem zabaw. Wezmą udział w zabawach przygotowanych przez wychowawcę grupy. Rodzice mają możliwość spotkania z Dyrekcją przedszkola oraz wychowawcą grupy. Spotkanie rozpoczniemy o godzinie 15.30

XX taneczny Przegląd Tańca Przedszkolaków
Dnia 2 czerwca dzieci z grupy Kwiatków wystąpiły w Amfiteatrze, gdzie zaprezentowały nowoczesny taniec podczas obchodów dni Białej Podlaskiej. Zapraszamy do obejrzenia galerii gdzie można podziwiać naszych tancerzy.

Pielgrzymka Rodzinna do Kodnia
Dobiega końca pierwszy rok pracy naszego przedszkola. Wdzięczni Bogu za otrzymane w tym czasie łaski wybraliśmy się z pielgrzymką do Sanktuarium Matki Bożej Kodeńskiej. Termin naszej pielgrzymki został ustalony na sobotę 10 czerwca. Ten dzień powitał nas piękną słoneczną pogodą. Zapraszam do galerii z pielgrzymki!

Galeria - Dzień Babci i Dziadka
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Dnia Babci i Dziadka w naszym przedszkolu. Zdjęcia znajdują się na stronie GALERIA