Nie możesz się zalogować?
Nowe Galerie

Przekaż 1%

Fundacja Nasza Szkoła 08-119 Siedlce Sokołowska 172
KRS: 0000147428 NIP: 821-23-11-045 REGON: 712498144
konto: Bank Spółdzielczy w Siedlcach 05 9194 0007 0024 6365 2000 0010
Konto przedszkola

Czesne i wpisowe prosimy wpłacać na konto
06 8025 0007 0054 2454 2000 0010
Bank Spółdzielczy Biała Podlaska
tytułem: nazwisko i imię dziecka, miesiąc opłat/wpisowe

Konkurs recytatorski "Jesień w wierszu"
Dnia 22 listopada 2017 r. odbył się w naszym przedszkolu konkurs recytatorski pt. "Jesień w wierszu" wzięło w nim udział 34 dzieci. Każdy uczestnik otrzymał dyplom za udział w konkursie oraz coś słodkiego. Dzieci przygotowały ciekawe utwory, których dopełnieniem były kolorowe stroje i rekwizyty. Organizatorem konkursu była p. Aneta Huczek.

Teatrzyki w przedszkolu
W miesiącu grudniu odbędą się dwa przedstawienia, pierwsze pod tytułem " Kopcuszek" zostanie wystawione 04.12 o godzinie 10.30, drugie " Żółw i zając" 12.12 o godzinie 12.

Święto Niepodległości
10. listopada odbyła się w naszym przedszkolu akademia z okazji 99 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. O swojej miłości do Ojczyzny opowiedziały dzieci z grupy czterolatków (Motylki) z pomocą sześciolatków (Kwiatki). W uroczystości wzięły udział wszystkie przedszkolaki oraz przedstawiciele rodziców.

Bal Świętych
Dnia 30 października nasze przedszkole odwiedził orszak świetych. Spotykaliśmy św. Hiacynte i Matkę Teresę, Królową Jadwigę, Jana Pawła II i oczywiście nie zabrakło patrona naszego przedszkola o. Honorata. Wielu jeszcze innych świętych przybyło by wspólnie radować się na balu z okazji Wszystkich Świętych.Zapraszamy do galerii.

Pasowanie
Dnia 24.X.2017 r. w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość pasowania na przedszkolaka. Podczas spotkania maluchy z grupy "Biedronki" zaprezentowały swoje umiejętności: śpewały, recytowały i tańczyły. Po występie dzieci Ks. Dyrektor dokonał uroczystego pasowania. Na pamiątkę każdy przedszkolak otrzymał specjalny dyplom i słodkości. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia w naszej galerii.

Czterolatki na poczcie
25.10. 2017 grupa czterolatków wybrała się z wizytą na pocztę. Tam przedszkolaki dowiedziały się co się dzieje z listami i paczkami które wysyłamy. Mogły też zobaczyć jak się stempluje i segreguje listy. Na koniec dzieci otrzymały drobne pamiątki. Dużą atrakcją dla wielu była jazda autobusem komunikacji miejskiej.

Konkurs recytatorski
Zapraszamy do wzięci udziału w konkursie recytatorskim "Jesień w wierszu" organizowanym przez nasze przedszkole, dnia 22 listopada 2017 r.

Celem konkursu jest pogłębienie u dzieci poczucia estetyki i wrażliwości na piękno przyrody, a także zainteresowanie ich poezją i zachęcenie do występów przed publicznością.
Zgłoszenia do konkursu należy kierować do wychowawców grupy "Słoneczka" p. Anety Huczek oraz p. Mileny Sygneckiej

Święto Patrona
Dnia 12 października 2017 r. obchodziliśmy święto bł. Honorata Koźmińskiego. Jako, że jest on patronem naszego przedszkola, grupa "słoneczka" przygotowała przedstawienie opowiadające o jego życiu. Po występie odbyła się uroczysta Msza Święta w kościele bł. Honorata Koźmińskiego.

Dzień Integracyjny
Dnia 14.09. 2017r. odbył się dzień integracyjny, podczas którego nasze przedszkolaki wraz z rodzicami mogli spędzić wspólnie czas na zabawach ruchowych i pieczeniu kiełbasek. Ośrodek rekreacyjny Mustang zapewnił dodatkową atrakcję jaką była przejażdżka bryczką. Zabawy muzyczne podczas których skakali nie tylko najmłodsi, ale również rodzice poprowadził p. Jacek. Pomimo wrześniowej aury Pan Bóg obdarzył nas cudowną pogodą, która pozwoliła na lepsze poznanie się rodziców i dzieci ze wszystkich grup z kadrą przedszkola.

Wykaz dni wolnych/ dyżury
W roku szkolnym 2017/2018 dni dyżurujące na które prosimy zapisywać się u wychowawców będą następujące: 14-29 stycznia ( ferie zimowe), 2 i 4 maj.
1 czerwca ( piątek po Bożym Ciele) przedszkole nieczynne.

Wakacje
Wszystkim dzieciom i rodzicom naszego przedszkola życzymy na czas wakacji
Bożego błogosławieństwa, dobrego i owocnego odpoczynku
ciekawych przygód i niespodzianek, dobrego humoru co ranek
radosnych spotkań, życzliwych ludzi
i żeby nikt się nie nudził!