Nowe Galerie

Internetowa Telewizja Norwid

Nie możesz się zalogować?
Konto przedszkola

Czesne i wpisowe prosimy wpłacać na konto
06 8025 0007 0054 2454 2000 0010
Bank Spółdzielczy Biała Podlaska
tytułem: nazwisko i imię dziecka, miesiąc opłat/wpisowe

Przekaż 1%

Fundacja Nasza Szkoła 08-119 Siedlce Sokołowska 172
KRS: 0000147428 NIP: 821-23-11-045 REGON: 712498144
konto: Bank Spółdzielczy w Siedlcach 05 9194 0007 0024 6365 2000 0010

Wakacje
Wszystkim dzieciom i rodzicom naszego przedszkola życzymy na czas wakacji
Bożego błogosławieństwa, dobrego i owocnego odpoczynku
ciekawych przygód i niespodzianek, dobrego humoru co ranek
radosnych spotkań, życzliwych ludzi
i żeby nikt się nie nudził!

Adaptacja dziecka do przedszkola
DRODZY RODZICE!
Debiut w przedszkolu to niełatwa sprawa! Malucha czekają poważne zmiany w życiu, często trudne do zaakceptowania. Jednak nie ulegajcie dziecku, nie zabierajcie do domu nawet wtedy, gdy błaga, płacze. Nie cofajcie raz podjętej decyzji. Takie sytuacje będą się powtarzały, a dziecko jest mądre i będzie wykorzystywać waszą słabość. Oczywiście ze szkodą dla was, ale i też dla niego. Do tego typu sytuacji musimy przygotować zarówno siebie, jak i dzieci, wtedy łatwiej przeżyjemy ten trudny dla wszystkich okres.

Cały tekst - Adaptacja dziecka w przedszkolu.

Spotkanie z kandydatami do przedszkola
29.VI.2017 r zapraszamy dzieci przyjęte do grupy 3- latków na Dzień Otwarty do naszego przedszkola. Podczas spotkania dzieci mają możliwość zapoznania się z salą przedszkolną i placem zabaw. Wezmą udział w zabawach przygotowanych przez wychowawcę grupy. Rodzice mają możliwość spotkania z Dyrekcją przedszkola oraz wychowawcą grupy. Spotkanie rozpoczniemy o godzinie 15.30

XX taneczny Przegląd Tańca Przedszkolaków
Dnia 2 czerwca dzieci z grupy Kwiatków wystąpiły w Amfiteatrze, gdzie zaprezentowały nowoczesny taniec podczas obchodów dni Białej Podlaskiej. Zapraszamy do obejrzenia galerii gdzie można podziwiać naszych tancerzy.

Pielgrzymka Rodzinna do Kodnia
Dobiega końca pierwszy rok pracy naszego przedszkola. Wdzięczni Bogu za otrzymane w tym czasie łaski wybraliśmy się z pielgrzymką do Sanktuarium Matki Bożej Kodeńskiej. Termin naszej pielgrzymki został ustalony na sobotę 10 czerwca. Ten dzień powitał nas piękną słoneczną pogodą. Zapraszam do galerii z pielgrzymki!

Galeria - Dzień Babci i Dziadka
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Dnia Babci i Dziadka w naszym przedszkolu. Zdjęcia znajdują się na stronie GALERIA

Karta zgłoszeniowa do przedszkola
W zakładce Dokumenty do pobrania znajduje się Karta zgłoszeniowa do przedszkola. Karta jest w wersji do wydruku oraz do edycji. Zapraszamy do pobierania.

Przedstawienie Złota Rybka!
16.02 o godzinie 10.00 w naszym przedszkolu odbędzie się przedstawienie pt. ZŁOTA RYBKA,
SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Spotkanie z garncarzem
23.02 DZIECI Z WSZYSTKICH GRUP BĘDĄ UCZESTNICZYĆ W SPOTKANIU WARSZTATOWYM Z GARNCARZEM

Dzień Babci i Dziadka
Pamiętamy o nich i na wspólną Mszę Świętą zapraszamy 22 stycznia o godzinie 13.00 w Kościele Bł. Honorata.Natomiast do przedszkola zapraszamy na przygotowany przez nas występ:
2 luty: 5-latki
24 stycznia- 3 latki
3 luty- 4 latki

Konkurs-do 10 stycznia ( przedłużony czas składania prac)!

Drodzy Rodzice, Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkie dzieci w konkursie plastycznym.
Konkurs polega na wykonaniu dowolną techniką plastyczną pracy na temat:

Bóg mnie kocha jak ojciec dziecko, które ani pojmuje tej miłości, ani na nią zasłużyć nie może.
Bł. o. Honorat Koźmiński

Cele konkursu:
Ukazania w jaki sposób Bóg, w konkretach dnia objawia miłość do każdego z nas.

Kategoria wiekowa:
W konkursie mogą brać udział dzieci od 3 do 5 lat.

Wytyczne dotyczące pracy:
Praca maksymalnie na kartce A3, technika dowolna, praca podpisana na odwrocie: imię i nazwisko
i wiek dziecka. Prace należy składać do 10 grudnia u nauczycieli grup.