Grupy
Menu
Uwaga! Ważne!
Wakacje z Bogiem
Kochane Dzieci! Kochani Rodzice! Na wakacje życzymy Wam dużo uśmiechu, słońca i spokoju! Niech będzie to czas zasłużonego i efektywnego wypoczynku, byśmy wszyscy mogli nabrać sił do pracy i wesołych zabaw w przedszkolu w kolejnym roku przedszkolnym. Niech Bóg błogosławi Wam na ten czas i ma Was w opiece całe wakacje. Do zobaczenia!
Konto przedszkola

Czesne i wpisowe prosimy wpłacać na konto
06 8025 0007 0054 2454 2000 0010
Bank Spółdzielczy Biała Podlaska
tytułem: nazwisko i imię dziecka, miesiąc opłat/wpisowe

Ostatnie artykuły
Święty Mikołaj Bi...
Czy Bóg jedzie na w...
RODZICE, BŁOGOSŁAW...
Dlaczego warto modli...
Święty Mikołaj wi...
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Pierwsza Pomoc Przedmedyczna
Dnia 28.02 dzięki uprzejmości Dyrekcji Studium Medyczego
im. M. Minczewskiej w Białej Podlaskiej w naszym przedszkolu odbyły się zajęcia z pierwszej pomocy przedmedycznej. Nasze dzieci dowiedziały się w jaki sposób postępować z osobą nieprzytomną, jakie służby wezwać do wypadku oraz jak wykonać resusctytację. Ogromne zainteresowanie wzbudził defibrylator. Dzieci z uwagą słuchały ratowników chłonąc każde ich słowo.

Dzień Języka Ojczystego
21 lutego obchodzimy Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego ogłoszony przez UNESCO. Jego ideą jest zwrócenie uwagi społeczności międzynarodowej na bogactwo różnorodności językowej świata i konieczności jego ochrony.W naszym przedszkolu dzięki p. Justynie Kirczuk-polonistce odbyły się zajęcia ukazujące piękno naszego języka. Dzieci dowiedziały się jak pisze się artykuły, czym jest gwara i jakie są zabytki naszego języka. Dziękujemy p. Justynie za bardzo ciekawe zajęcia i podzielenie się bogactwem doświadczenia zawodowego.

Teatrzyk
Dnia 28 lutego o gdzinie 14.20 zostanie wystawione przedstawienie pod tytułem "Hipopotam Hipcio". Serdecznie zapraszamy

Na Wielki Post ...

Dzień Babci i Dziadka
Dziś dla Babci słońce mamy
i całuski dla Dziadziusia
Dziś życzenia wnuczek składa
i piosenki śpiewa wnusia!"

Uroczyste świętowanie Dnia Babci i Dziadka w naszym przedszkolu rozpoczęliśmy w niedzielę
21 stycznia. Zaprosiliśmy naszych kochanych Dziadków na Mszę św. do kościoła Bł. Honorata na godzinę 13.00. Uroczystą Eucharystię w ich intencji odprawił ks. dyrektor Wiesław Mućka. Nasze najstarsze przedszkolaki z grupy „Kwiatki” przygotowały i odczytały modlitwę powszechną. We wtorek i w środę zaprosiliśmy naszych Dziadków do przedszkola. Tu każda z grup przygotowała krótki program artystyczny. Były też upominki wykonane własnoręcznie przez wnuki. Na koniec nadszedł czas na pyszne ciastko. Wszystkim Kochanym Babciom i Dziadkom dziękujemy za udział w naszym przedszkolnym świętowaniu a najbardziej za miłość jaką otaczają swoje wnuki każdego dnia.
W karnawale, w karnawale przystrojone wszystkie sale ...

Dzień 11 stycznia 2018 r. to dzień szczególny i wyczekiwany. Już od samego rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane za bohaterów różnych bajek - wróżki, królewny, tancerki, rycerzy, piratów, kosmitów, policjantów ... i wiele innych postaci, wchodziły trochę nieśmiało do sali. Każdy mógł się przedstawić i zaprezentować swoje umiejętności w nowej roli. Zabawy w każdej grupie rozpoczął Pan Jacek a następnie tańcom przy muzyce, konkursom nie było końca. Dobry nastrój towarzyszył nam do końca dnia.


Kolęda - wizyta duszpasterska w przedszkolu
Dnia 8 stycznia 2018 r. odbyła się w naszym przedszkolu wizyta duszpasterska zwana - kolędą. Ksiądz Dyrektor Wiesław Mućka odwiedził wszystkie grupy przedszkolne. Każda grupa miała przygotowany stół nakryty białym obrusem, na którym znajdowało się Pismo Święte, krzyż, świece, woda święcona i kropidło. Wszystkie dzieci miały też swoje zeszyty do religii, w których kapłan złożył pamiątkowy podpis. Po powitaniu i wspólnej modlitwie w intencji dzieci i ich opiekunów był czas na swobodną rozmowę, pytania i odpowiedzi oraz wspólne śpiewanie kolęd. Dzieci i ich sale zostały poświęcone wodą święconą, otrzymały pamiątkowe szopki bożonarodzeniowe oraz małą słodycz. To radosne spotkanie pozostanie na długo w naszej pamięci.

Teatrzyk
" Komputerowe przygody Wesołka" zostaną wystawione w naszym przedszkolu o godzinie 14.00, 17 stycznia.
Zapraszamy

Dzień Babci i Dziadka
21 stycznia- Msza Święta w intencji Kochanych Babć i Dziadków w Kościele bł. Honorata o godzinie 13.00
23 stycznia- akademia w przedszkolu w grupie 5-latków i 6-latków.
24 stycznia- akademia w przedszkolu w grupie 3-latków i 4-latków.

Bal karnawałowy
11 stycznia 2018r. ( czwartek) zaraz po śniadaniu rozpocznie się w naszym przedszkolu bal karnawałowy. Prosimy przygotowanie strojów.

Błogosławionych Świąt
„W dzień Bożego Narodzenia Radość wszystkiego stworzenia Aniołowie się radują
Jezusowi wyśpiewują, (…)”

Łącząc się w przeżywaniu Bożego Narodzenia życzymy,
aby Wielka Miłość Boga, która w noc betlejemską objawiła się na ziemi, prowadziła nasze serca do Jezusa,
tak jak prowadziła serca pasterzy, mędrców, Józefa i Maryi.
Niech Duch wzajemnego zrozumienia i służby
kieruje naszymi codziennymi wyborami a w czynach odbija się światło Wcielonego Słowa.

Dzieci, Rodzice i Personel Katolickiego Przedszkola Niepublicznego im. Bł. Honorata Koźmińskiego
w Białej Podlaskiej

Przerwa Świąteczna
25 i 26 grudnia przedszkole będzie nieczynne. Natomiast 27, 28 i 29 grudnia tworzymy w przedszkolu grupy łączone. Prosimy do wychowawców zgłaszać dzieci, które będą w tych dniach w przedszkolu.

Jasełka
W tę noc najwspanialszą,
Maleńka Dziecina
Zmienia serca ludzkie,
Radość się zaczyna!

Serdecznie zapraszamy na Jasełka i Spotkanie Wigilijne

Grupa 3-latków - 19 grudnia godz. 15.00
Grupa 4-latków - 19 grudnia godz. 15.30
Grupa 5-latków - 20 grudnia godz. 15.30
Grupa 6-latków - 21 grudnia godz. 15.30

Spotkanie ze św. Mikołajem
6 grudnia do naszego przedszkola zawita długo wyczekiwany gość. Będzie osobiście chciał spotkać się z każdym dzieckiem, dlatego mamy nadzieję, że nikogo nie zabraknie tego dnia w przedszkolu.Będzie potrzeba pomoc wielu rąk, by wielki worek z prezentami wnieść do każdej sali...

Konkurs recytatorski "Jesień w wierszu"
Dnia 22 listopada 2017 r. odbył się w naszym przedszkolu konkurs recytatorski pt. "Jesień w wierszu" wzięło w nim udział 34 dzieci. Każdy uczestnik otrzymał dyplom za udział w konkursie oraz coś słodkiego. Dzieci przygotowały ciekawe utwory, których dopełnieniem były kolorowe stroje i rekwizyty. Organizatorem konkursu była p. Aneta Huczek.

Teatrzyki w przedszkolu
W miesiącu grudniu odbędą się dwa przedstawienia, pierwsze pod tytułem " Kopcuszek" zostanie wystawione 04.12 o godzinie 10.30, drugie " Żółw i zając" 12.12 o godzinie 12.

Święto Niepodległości
10. listopada odbyła się w naszym przedszkolu akademia z okazji 99 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. O swojej miłości do Ojczyzny opowiedziały dzieci z grupy czterolatków (Motylki) z pomocą sześciolatków (Kwiatki). W uroczystości wzięły udział wszystkie przedszkolaki oraz przedstawiciele rodziców.

Bal Świętych
Dnia 30 października nasze przedszkole odwiedził orszak świetych. Spotykaliśmy św. Hiacynte i Matkę Teresę, Królową Jadwigę, Jana Pawła II i oczywiście nie zabrakło patrona naszego przedszkola o. Honorata. Wielu jeszcze innych świętych przybyło by wspólnie radować się na balu z okazji Wszystkich Świętych.Zapraszamy do galerii.Pasowanie
Dnia 24.X.2017 r. w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość pasowania na przedszkolaka. Podczas spotkania maluchy z grupy "Biedronki" zaprezentowały swoje umiejętności: śpewały, recytowały i tańczyły. Po występie dzieci Ks. Dyrektor dokonał uroczystego pasowania. Na pamiątkę każdy przedszkolak otrzymał specjalny dyplom i słodkości. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia w naszej galerii.

Czterolatki na poczcie
25.10. 2017 grupa czterolatków wybrała się z wizytą na pocztę. Tam przedszkolaki dowiedziały się co się dzieje z listami i paczkami które wysyłamy. Mogły też zobaczyć jak się stempluje i segreguje listy. Na koniec dzieci otrzymały drobne pamiątki. Dużą atrakcją dla wielu była jazda autobusem komunikacji miejskiej.
Przekaż 1%

Fundacja Nasza Szkoła 08-119 Siedlce Sokołowska 172
KRS: 0000147428 NIP: 821-23-11-045 REGON: 712498144
konto: Bank Spółdzielczy w Siedlcach 05 9194 0007 0024 6365 2000 0010