Nie możesz się zalogować?
Nowe Galerie

Przekaż 1%

Fundacja Nasza Szkoła 08-119 Siedlce Sokołowska 172
KRS: 0000147428 NIP: 821-23-11-045 REGON: 712498144
konto: Bank Spółdzielczy w Siedlcach 05 9194 0007 0024 6365 2000 0010
Konto przedszkola

Czesne i wpisowe prosimy wpłacać na konto
06 8025 0007 0054 2454 2000 0010
Bank Spółdzielczy Biała Podlaska
tytułem: nazwisko i imię dziecka, miesiąc opłat/wpisowe

Dzień Babci i Dziadka
21 stycznia- Msza Święta w intencji Kochanych Babć i Dziadków w Kościele bł. Honorata o godzinie 13.00
23 stycznia- akademia w przedszkolu w grupie 5-latków i 6-latków.
24 stycznia- akademia w przedszkolu w grupie 3-latków i 4-latków.

Bal karnawałowy
11 stycznia 2018r. ( czwartek) zaraz po śniadaniu rozpocznie się w naszym przedszkolu bal karnawałowy. Prosimy przygotowanie strojów.

Błogosławionych Świąt
„W dzień Bożego Narodzenia Radość wszystkiego stworzenia Aniołowie się radują
Jezusowi wyśpiewują, (…)”

Łącząc się w przeżywaniu Bożego Narodzenia życzymy,
aby Wielka Miłość Boga, która w noc betlejemską objawiła się na ziemi, prowadziła nasze serca do Jezusa,
tak jak prowadziła serca pasterzy, mędrców, Józefa i Maryi.
Niech Duch wzajemnego zrozumienia i służby
kieruje naszymi codziennymi wyborami a w czynach odbija się światło Wcielonego Słowa.

Dzieci, Rodzice i Personel Katolickiego Przedszkola Niepublicznego im. Bł. Honorata Koźmińskiego
w Białej Podlaskiej

Przerwa Świąteczna
25 i 26 grudnia przedszkole będzie nieczynne. Natomiast 27, 28 i 29 grudnia tworzymy w przedszkolu grupy łączone. Prosimy do wychowawców zgłaszać dzieci, które będą w tych dniach w przedszkolu.

W tę noc najwspanialszą,
Maleńka Dziecina
Zmienia serca ludzkie,
Radość się zaczyna!

Serdecznie zapraszamy na Jasełka i Spotkanie Wigilijne

Grupa 3-latków - 19 grudnia godz. 15.00
Grupa 4-latków - 19 grudnia godz. 15.30
Grupa 5-latków - 20 grudnia godz. 15.30
Grupa 6-latków - 21 grudnia godz. 15.30

Spotkanie ze św. Mikołajem
6 grudnia do naszego przedszkola zawita długo wyczekiwany gość. Będzie osobiście chciał spotkać się z każdym dzieckiem, dlatego mamy nadzieję, że nikogo nie zabraknie tego dnia w przedszkolu.Będzie potrzeba pomoc wielu rąk, by wielki worek z prezentami wnieść do każdej sali...

Konkurs recytatorski "Jesień w wierszu"
Dnia 22 listopada 2017 r. odbył się w naszym przedszkolu konkurs recytatorski pt. "Jesień w wierszu" wzięło w nim udział 34 dzieci. Każdy uczestnik otrzymał dyplom za udział w konkursie oraz coś słodkiego. Dzieci przygotowały ciekawe utwory, których dopełnieniem były kolorowe stroje i rekwizyty. Organizatorem konkursu była p. Aneta Huczek.

Teatrzyki w przedszkolu
W miesiącu grudniu odbędą się dwa przedstawienia, pierwsze pod tytułem " Kopcuszek" zostanie wystawione 04.12 o godzinie 10.30, drugie " Żółw i zając" 12.12 o godzinie 12.

Święto Niepodległości
10. listopada odbyła się w naszym przedszkolu akademia z okazji 99 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. O swojej miłości do Ojczyzny opowiedziały dzieci z grupy czterolatków (Motylki) z pomocą sześciolatków (Kwiatki). W uroczystości wzięły udział wszystkie przedszkolaki oraz przedstawiciele rodziców.

Bal Świętych
Dnia 30 października nasze przedszkole odwiedził orszak świetych. Spotykaliśmy św. Hiacynte i Matkę Teresę, Królową Jadwigę, Jana Pawła II i oczywiście nie zabrakło patrona naszego przedszkola o. Honorata. Wielu jeszcze innych świętych przybyło by wspólnie radować się na balu z okazji Wszystkich Świętych.Zapraszamy do galerii.

Pasowanie
Dnia 24.X.2017 r. w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość pasowania na przedszkolaka. Podczas spotkania maluchy z grupy "Biedronki" zaprezentowały swoje umiejętności: śpewały, recytowały i tańczyły. Po występie dzieci Ks. Dyrektor dokonał uroczystego pasowania. Na pamiątkę każdy przedszkolak otrzymał specjalny dyplom i słodkości. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia w naszej galerii.