Nie możesz się zalogować?
Nowe Galerie

Przekaż 1%

Fundacja Nasza Szkoła 08-119 Siedlce Sokołowska 172
KRS: 0000147428 NIP: 821-23-11-045 REGON: 712498144
konto: Bank Spółdzielczy w Siedlcach 05 9194 0007 0024 6365 2000 0010
Rekrutacja 2018
Konto przedszkola

Czesne i wpisowe prosimy wpłacać na konto
06 8025 0007 0054 2454 2000 0010
Bank Spółdzielczy Biała Podlaska
tytułem: nazwisko i imię dziecka, miesiąc opłat/wpisowe

Zmartwychwstanie

Dnia 9 kwietnia w naszym przedszkolu została wystawiona pantomima wielkanocna. Grupa dzieci z zerówki przeprowadziła naszych widzów przez Tajemnicę Triduum Paschalnego do Niedzieli Miłosierdzia Bożego. Poprzez te Wielkie Dni poprowadził nas Jezus, w którego rolę wcielił się Marek. Hubert, który odegrał rolę kapłana ukazał nam obecność Zmartwychwstałego, działajacego swoją mocą poprzez sakramenty święte. Jezus po swoim zmartwychwstaniu razem z kapłanem udzielał chrztu, odprawiał Eucharystię, był w momecie sakramentalnego "tak "małżonków, spowiadał i udzielał namaszczenia chorych.

Alleluja

Ziemia się trzęsie, straż się grobu miesza,

Anioł zstępuje, niewiasty pociesza:

"Patrzcie, tak mówi, grób ten próżny został,

Pan z martwych powstał." Alleluja!

Zmartwychwstały Pan obejmuje nas wszystkich swoją miłością i mówi:
Nie lękajcie się! Jestem z wami.
W atmosferze radosnego alleluja,
pragniemy życzyć by te niezwykłe święta
były przepełnione obecnością Boga.

życzy Dyrekcja i Pracownicy
Katolickiego Przedszkola Niepublicznego
im. Bł Honorata Koźmińskiego

Świąteczne zajęcia otwarte w gupie "Motylki"
21 marca przedszkolaki z grupy „Motylki” gościły swoich Rodziców na zajęciach otwartych. Tematem zajęć były tradycje związane ze Świętami Wielkanocnymi. Goście przybyli do nas na godzinę 10.00. Na dobry początek zatańczyli z nami powitalny taniec. Później słuchaliśmy wiersza o pisankach, liczyliśmy pisanki i kurczęta, relaksowaliśmy się przy masażyku, bawiliśmy się przy muzyce. Na koniec przedszkolaki wraz z rodzicami wykonały kurczaczki, które będą stanowić piękną ozdobę świątecznego stołu.

Teatrzyk
Dnia 11 kwietnia o godzinie 9.40 w naszym przedszkolu zostanie wystawione przedstawienie " Królewna Śnieżka". Serdecznie zapraszamy.

Zajęcia otwarte w grupie "Motylków"
Drodzy Rodzice!
serdecznie zapraszamy na zajęcia otwarte w naszej grupie,
które odbędą się 21 marca (środa) o godzinie 10.00

Czterolatki pierwszy raz w muzeum
W czwartek 08 marca dzieci z grupy "Motylki" wybrały się z pierwszą wizytą do Muzeum Południowego Podlasia. Zwiedzanie rozpoczęliśmy od pięknego parku. To miejse było już znane przedszkolakom ze spacerów z rodzicami. Słuchając opowiadania pani przewodnik próbowaliśmy sobie wyobrazić piękne powozy zaprzężone w konie jadące po parkowych alejkach. Krokami zmierzyliśmy wielkość pałacu, z którego pozostały jedynie fundamenty. Póżniej mogliśmy zobaczyć jak wyglądał na makiecie w muzeum. Chłopców zainteresowały działa przy bramie wjazdowej oraz broń i mundury na wystawie dotyczącej wojska. Wszystkim podobały się ciekawostki z życia rodu Radziwiłłów, dawnych mieszkańców pałacu. Przedszkolaki zachwyciła też wystawa malarstwa. Wracając do przedszkola planowaliśmy następne spotkanie. Odbędzie się ono juz 28 marca. Będą to warsztaty plastyczne dotyczące Świąt Wielkanocnych. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia w naszej galerii.

Wizyta w muzeum

Zajęcia Otwarte
Serdecznie zapraszamy na zajęcia otwarte Rodziców grupy biedronki pt. "Palmy Wielkanocne", które odbędą się 22 marca ( czwartek) o godzinie 15.00. Prosimy o przyniesienie ozdób do palm.

Spotkanie Edukacyjne dla Rodziców
Zapraszamy na spotkanie edukacyjne dla rodziców ,, Potrzeby emocjonalne mojego dziecka", które odbędzie się 15 marca 2018r. o godzinie 15.30 w sali 6 latków. Spotkanie poprowadzi Joanna Chalimoniuk. Planowany czas trwania spotkania- 2 godziny.

Pierwsza Pomoc Przedmedyczna
Dnia 28.02 dzięki uprzejmości Dyrekcji Studium Medyczego
im. M. Minczewskiej w Białej Podlaskiej w naszym przedszkolu odbyły się zajęcia z pierwszej pomocy przedmedycznej. Nasze dzieci dowiedziały się w jaki sposób postępować z osobą nieprzytomną, jakie służby wezwać do wypadku oraz jak wykonać resusctytację. Ogromne zainteresowanie wzbudził defibrylator. Dzieci z uwagą słuchały ratowników chłonąc każde ich słowo.

Dzień Języka Ojczystego
21 lutego obchodzimy Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego ogłoszony przez UNESCO. Jego ideą jest zwrócenie uwagi społeczności międzynarodowej na bogactwo różnorodności językowej świata i konieczności jego ochrony.W naszym przedszkolu dzięki p. Justynie Kirczuk-polonistce odbyły się zajęcia ukazujące piękno naszego języka. Dzieci dowiedziały się jak pisze się artykuły, czym jest gwara i jakie są zabytki naszego języka. Dziękujemy p. Justynie za bardzo ciekawe zajęcia i podzielenie się bogactwem doświadczenia zawodowego.

Teatrzyk
Dnia 28 lutego o gdzinie 14.20 zostanie wystawione przedstawienie pod tytułem "Hipopotam Hipcio". Serdecznie zapraszamy